Mirante Do Itanhanga

  • Wi-Fi
  • Sezonowy basen zewnętrzny
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny zwierzętom

Pokoje z widokiem na jezioro oraz sezonowy basen zewnętrzny są oferowane w eleganckim hotelu Mirante Do Itanhanga Rio de Janeiro z dogodną lokalizacją.

Pokoje w tym hotelu zapewniają gościom telewizję satelitarną oraz takie udogodnienia, jak klimatyzacja. W łazience znajdują się oddzielna toaleta i prysznic.

Restauracja Subway oferuje szeroki wybór dań i znajduje się kilka kroków od obiektu noclegowego.

Plaża Joatinga znajduje się w ciągu prawie 15 min jazdy od eleganckiego hotelu, a bosque da barra jest w około 4 km stąd. Skała Pedra Bonita leży także w około 6 km od obiektu. Mirante Do Itanhanga leży 30 min drogi samochodem od stacji kolejowej Estação D Pedro II.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Mirante Do Itanhanga Rio de Janeiro
Quarto C/ Banheiro Proximo A Praia Da Barra Da Tijuca
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Quarto C/ Banheiro Proximo A Praia Da Barra Da Tijuca

9.4
Wspaniały 28 opinii
1.5 km od nieruchomości
USD 48 USD 43
za noc
Suite Privativa Na Barra Da Tijuca Proxima A Praia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Suite Privativa Na Barra Da Tijuca Proxima A Praia

10
Wyjątkowy 2 opinie
1.5 km od nieruchomości
USD 69 USD 62
za noc
Espaco Horus
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Espaco Horus

9.5
Wyjątkowy 12 opinii
1.6 km od nieruchomości
USD 46 USD 41
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Sezonowy basen zewnętrzny
    • Leżaki
    • Ogród
    • Sauna
    • Płytki koniec

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras
    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Jaki przystanek kolejowy znajduje się najbliżej eleganckiego hotelu Mirante Do Itanhanga?
      Najbliższy do eleganckiego hotelu Mirante Do Itanhanga przystanek kolejowy to Estação D Pedro II, położony w 18 km stąd.
    • ❓
      Czy na terenie hotelu Mirante Do Itanhanga jest basen?
      Tak, hotel Mirante Do Itanhanga posiada sezonowy basen zewnętrzny.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Mirante Do Itanhanga Rio de Janeiro

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij